MEESKOND JA KONTAKTID
MEESKOND JA KONTAKTID

Täppismeditsiini labor on Tervisetehnoloogiate Arenduskeskus ASi teenuslabor. Labor asub Tartus, Teaduspargi 13, 50411.

Telefon: 733 0403

E-post: niptify[at]ccht.ee

Kaarel

Kaarel KrjutškovPhD     Labori juhataja

kaarel.krjutshkov[@]ccht.ee

Teadlane ja leiutaja geenitehnoloogia erialal, kes omandas doktorikraadi Tartu Ülikooli molekulaardiagnostika erialal ning on seejärel töötanud Rootsi Karolinska Instituudis ja Helsingi Ülikoolis. Kaarel on Täppismeditsiini labori juhataja ja vastutab, et geenitestid oleks kaasaegsed ja usaldusväärsed.

Kadi

Kadi Tilk
PhD     Peaspetsialist

kadi.tilk[@]ccht.ee

Kadi vastutab Täppismeditsiini laboris NIPTIFY proovide analüüsi ja tulemuste eest. Kadil on doktorikraad Tartu Ülikoolist geneetika erialal ja tal on aastatepikkune laboritöö kogemus.

Neeme

Neeme Tõnisson

M.D., PhD     Vastutav arst

Arst ja teadlane, kes on spetsialiseerunud nii laborimeditsiini kui meditsiinigeneetika valdkonnale . Täiendanud end Saksa Vähiuuringu Keskuses Heidelbergis ning hetkel meditsiinigeneetik Tartu Ülikooli Kliinikumi kliinilise geneetika keskuses. Neeme on Tervise TAKi vastutav arst.

Andres

Andres SalumetsPhD     Juhatuse liige

Reproduktiivmeditsiini professor, kes omandas doktorikraadi Helsingi Ülikoolis. Praegu töötab Tartu Ülikoolis, juhib Tervise-TAKi ning on külalisprofessoriks Helsingi Ülikoolis. Aktiivse teadlasena on ta avaldanud enam kui 130 artiklit ning osaleb mitmetes rahvusvahelistes koostöödes. Professor Salumets on üks juhtivatest reproduktiivmeditsiini teadlastest nii Baltikumis kui ka Skandinaavias.