MEESKOND JA KONTAKTID
MEESKOND JA KONTAKTID

Täppismeditsiini labor on Tervisetehnoloogiate Arenduskeskus ASi teenuslabor. Labor asub Tartus, Tiigi 61B, 50410,  III korrusel.

Telefon: 733 0403

E-post: niptify[at]ccht.ee

Kaarel

Kaarel KrjutškovPhD     Labori juhataja

kaarel.krjutshkov@ccht.ee

Teadlane ja leiutaja geenitehnoloogia erialal, kes omandas doktorikraadi Tartu Ülikooli molekulaardiagnostika erialal ning on seejärel töötanud Rootsi Karolinska Instituudis ja Helsingi Ülikoolis. Kaarel on Täppismeditsiini labori juhataja ja vastutab, et geenitestid oleks kaasaegsed ja usaldusväärsed.

Kadri-Rekker

Kadri Rekker
MSc     Peaspetsialist

kadri.rekker@ccht.ee

Kadri vastutab Täppismeditsiini laboris NIPTIFY proovide analüüsi eest. Kadri alustas õpinguid Tartu Ülikoolis biotehnoloogia õppetoolis ning tal on aastatepikkune laboritöö ja NIPTi kogemus. Lõpusirgel on ka doktoriõpingud Tartu Ülikoolis reproduktiivmeditsiini erialal.

Heneli

Heneli Ristisaar
Spetsialist

heneliristisaar@gmail.com

Heneli vastutab Täppismeditsiini laboris NIPTIFY proovide analüüsi eest. Heneli on lõpetanud bioanalüütikuna Tartu Tervishoiu Kõrgkooli ning ta on praktiseerinud erinevate haiglate laborites. Järgmiseks eesmärgiks on magistrikraadi omandamine.

Neeme-Tõnisson

Neeme TõnissonM.D., PhD     Vastutav arst

neeme.tonisson@ut.ee

Arst ja teadlane, kes on spetsialiseerunud nii laborimeditsiini kui meditsiinigeneetika valdkonnale . Täiendanud end Saksa Vähiuuringu Keskuses Heidelbergis ning hetkel meditsiinigeneetik Tartu Ülikooli Kliinikumi kliinilise geneetika keskuses. Neeme on Tervise TAKi vastutav arst.

Hindrek-Teder

Hindrek TederMSc     Bioinformaatik

hindrek.teder@ccht.ee

Hindrek tagab NIPTIFY andmeanalüüsi kvaliteedi. Hindrek spetsialiseerus arvutiteadlaseks ning lõpusirgel on ka doktoriõpingud Tartu Ülikoolis Meditsiiniteaduste valdkonnas.

Signe-Mölder

Signe Mölder
MSc     Kvaliteedijuht

signe.molder@ccht.ee

Signe on lõpetanud Tartu Ülikooli keemia teaduskonna biokeemia erialal. Tal on kogemus teadlase ja laborijuhatajana Tartu Ülikoolis ja biotehnoloogia firmades. Tervise-TAKis seisab ta hea labori toimimise eest ja hoolitseb, et teenuste osutamine vastaks heale laboritavale.

Andres-Salumets

Andres SalumetsPhD     Juhatuse liige

andres.salumets@ccht.ee

Reproduktiivmeditsiini professor, kes omandas doktorikraadi Helsingi Ülikoolis. Praegu töötab Tartu Ülikoolis, juhib Tervise-TAKi ning on külalisprofessoriks Helsingi Ülikoolis. Aktiivse teadlasena on ta avaldanud enam kui 130 artiklit ning osaleb mitmetes rahvusvahelistes koostöödes. Professor Salumets on üks juhtivatest reproduktiivmeditsiini teadlastest nii Baltikumis kui ka Skandinaavias.